Veri Kurtarma Hizmeti

Tüm Verilerinizi Kurtarın

Teknoloji hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Son 10 yılda da hızlı bir gelişme gösterdi. İleri teknoloji ürünü araç ve gereçler hayatımıza hız kattı ve özellikle iş hayatında elimizi güçlendirdiler. İşlerimizi göz açıp kapayıncaya kadar yapabilecek hale geldik. Bunun dışında 10 sene önce en fazla 36 poz film sığdırdığımız fotoğraf makinalarımız artık binlerce poz çekebileceğimiz ceplerimize sığan bir telefon haline geldiler. Dosya arşivleri rafa kalktı ve artık sanal arşivler, sanal dosyalar oluşmaya başladı. Dev arşivler minicik bir kara kutuya sığar hale geldi. Daha gigabayt kavramına alışamadan terabayt kavramı karşımıza çıktı. Adeta bir veri okyanusu ile karşı karşıya kaldık. Bu sebeple hayatımıza bir yandan kolaylık olarak yansıyan bu durum data arşivi ve sanal belleklerde arşivlenen datanın korunması ile ilgili problemleri karşımıza getirmeye başladı. Bu problemlere çözümler arayan bizler en yeni ve en son teknolojilere başvurduk. Bu teknolojileri de ülkemize getirdik.

Bilgisayarlar, telefonlar ve diğer tüm cihazların dâhili bellekleri veri ve datalarımızı saklayamayacak kadar dar kalınca özel cihazlar üretildiler ve derya deniz bir arşiv olanağı sunan bu cihazlar sayesinde daha fazla veriyi sanal arşivlerde saklayabilecek hale geldik. Böylece hafıza sıkıntısı yaşamamaya başladık. Gezdiğimiz gördüğümüz yerleri, yediğimiz içtiğimiz her şeyi, projelerimizi, sözleşmelerimizi, dosyalarımızı saklayabilir hale geldik. Artık eski yıllarda saatler, günler, haftalar, aylar ve hatta belki de yıllar alan işleri saatler içerisinde yapabilmekte ve onları dev sanal arşivlerimizde muhafaza edebilmekteyiz.  Bu da hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Ancak tabi beraberinde yaşanan sorunlara da hızla çözüm bulmak gerekmektedir. Düne kadar kaybedilen verileri kazanmak mümkün değildi. Ancak günümüz teknolojisi buna da bir çözüm buldu. Bizler sizler için tüm çözümleri gerçekleştirmekte ve Türkiye’nin başarı oranı en yüksek veri kurtarma merkezi olarak görev yapmaya devam etmekteyiz. Sorumluluk anlayışımız ve alanlarında en iyi mühendislerimiz ile sizler için en iyiyi sunmaya devam etmekteyiz.  Veri muhafaza olarak hepimizin ilk karşısına çıkan ürün flash diskler oldu. Küçücük flash belleklere tüm datalarımızı yedeklemeye çalıştık ve küçük çaplı bireysel kullanımlarda da halen bu taşıyıcı bellekleri kullanmaya devam etmekteyiz. Ancak bu taşınabilir mini belleklere kimi zaman virüs bulaşabilmekte, kimi zaman dosyaları yanlışlıkla silinmekte, kimi zamanda yanlışlıkla biçimlendirme yaparak dataları kaybetmekteyiz. İşte bu durumlarda flash belleği bize gönderebilir ve USB Flash bellek veri kurtarma hizmeti sayesinde datalarınızın büyük kısmını kurtarabilirsiniz.

Bazı zamanlarda da bilgisayarlarımızda ki verileri yedeklememiş oluruz. İhmal ederiz ve bugün yarın derken bilgisayarımız çöker. İşte o anda tüm veriler bir anda yok olur giderler. Böyle durumlarda da yine çözüm bizlerde. Çöken bilgisayardan veri kurtarma işlemi ile büyük oranda kaybettiğiniz verileri geri kazanabilmenizi sağlayabiliyor; böylece emeklerinizin boşa gitmesinin önüne geçmiş oluyoruz. Disk kurtarma ve hdd kurtarma sayesinde bilgisayarınızda yer alan tüm datalara ulaşabiliyor; ileri teknoloji ile yürütülen laboratuvarlarımızda gerçekleşen işlemler ile sorununuzu çözebiliyoruz. Harddisk kurtarma merkezi olarak laptop harddisk veri kurtarma işlemlerinizi de sonuçlandırabiliyoruz. Bilgisayar, laptop ve usb flash bellekleriniz ile gelin sizin tüm verilerinizi kurtarmak için gereken işlemleri sırasıyla gerçekleştirelim. En iyi veri kurtarma merkezi (Mersin) olarak sizler için gereken tüm planı hazırlayalım ve verilerinizi kurtarma çalışmalarına hemen başlayalım. Veri kurtarmak için gereken her şeyi anında gerçekleştirmek için sizi arayalım. Burak Bilişim Veri Kurtarma sitemize tıklayarak bizimle ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabilir; hizmetlerimiz ile ilgili en detaylı bilgilere anında sahip olabilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşabilir ve veri kurtarma hizmetlerimiz ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri üretmeye çalışmaktayız. Harekete geçin ve hemen hizmetlerimiz ile ilgili bilgi alın. Veri kaybında zaman önemlidir. Erkenden bizlere ulaşmak ve talepte bulunmak son derece önemlidir. Buna bağlı olarak veri kurtarma işlemlerinde ki başarı oranı değişim göstermektedir. Mühendislerimiz alanlarında profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Düzenli olarak sertifika programlarına katılarak kendilerini yenilemekte ve hızla değişen teknolojiye ayak uydurmaktadırlar. Bu nedenle profesyonel hizmet sağlanmakta ve sizlere daima en iyisini sunmak için gayret edilmektedir. Kazancımızın hatırı sayılır bir kısmını ileri teknoloji ve ar-ge konusunda harcamaktayız. Böylece en son gelişmeler ışığında çalışmakta ve sizleri memnun etmekteyiz. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermektedir. Data kurtarma noktasında clean room kullanmakta ve açılması gereken harddisklerinize, cihazlarınıza toz zerreciği dahi değmemektedir. Böylece harici bellekler kesinlikle zarar görmemektedir. Bozulan harici harddiskten veri kurtarma çalışmasını gerçekleştiren bizler size ait olan tüm verileri sizlere geri kazandırmaktayız.

Kimi zaman bizler ya da çalışanlarımız yanlışlıkla biçimlendirme yapmaktadır. Biçimlendirme tüm verilerin silinmesi anlamına gelmektedir ve olabilecek en kötü durumlardan biridir. Tüm size ait datalar yok olmaktadır. Sitemizde yer alan talep formunu doldurarak verilerinizin kurtarılması için talepte bulunabilir; biçimlendirilmiş diskten veri kurtarma konusunda da bizden destek alabilirsiniz. Veri kurtarma ile ilgili olarak internet üzerinde inanılmaz bir bilgi kirliliği yer almaktadır. Birçok ücretli ya da ücretsiz program bulunmakta ve verilerinizi kurtarabileceğinizi iddia etmektedir. Ancak bu çok ciddi bir iştir ve profesyonellik gerektirir. Mühendisler tarafından en son teknoloji içeren laboratuvar ortamlarında gerçekleştirilmektedir. Hassasiyet gerektiren bir durumdur. Bu nedenle destek alınacak kurumun doğru belirlenmesi önem taşımaktadır. Bizler uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve profesyonel mühendislerimiz, laboratuvarlarımız sayesinde en iyi hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Yıllardır şaşmayan bir çizgimiz ile hizmet vermekte ve müşterilerimizin memnuniyeti için çaba sarf etmekteyiz. Cep telefonu konusunda özellikle bu program ve yazılımlar dikkat çekmektedir. Bu tür konularda dikkatli olmak ve programları kullanmak yerine kurumsal destek almak önem arz etmektedir. İster android olsun ister iphone olsun veriler kurtarılabilmektedir. Cep telefonunuzda yer alan fotoğraf, video ve dokümanların silinmesi ya da açılamaması oldukça ciddi bir sorundur. Bir sürü anı ve belge avuçlarınızın arasından kayıp gitmiş demektir. Bunun olması durumunda profesyonel bir destek gerekmekte ve bu destek sayesinde sizler için önem taşıyan veriler geri kazanılabilmektedirler. Telefon dıştan bir hasar görmüş olabilir, suya düşmüş, yanmış olabilir. Burada mühim olan verilerin kurtarılabiliyor olmasıdır. Endişe etmeden telefonlarınızı bize getirmeniz ve hizmetlerimizden yararlanmaya başlamanız iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Telefonunuzda ki verilerin yedeklenmesi, kurtarılması ya da silinmesi bu şekilde gerçekleştirilebilecektir.  Ancak bu konularda kendi başına hareket etmek maalesef birçok kişinin verilerinin kaybı ile sonuçlanan tecrübeler ile doludur. Telefon veri kurtarma ciddi bir iştir. Telefonunuzda yer alan fotoğraflar, videolar, sesli ve yazılı dokümanların tamamına yakını kurtarılmaktadır. Cep telefonu veri kurtarma noktasında en iyi teknolojilerle hizmet veren firmamız yüksek oranda başarılı olması ile dikkatleri çekmektedir. Bizler iphone veri kurtarma merkezi ve android veri kurtarma merkezi olarak isim yapmış bir kurumsal yapıyız. Bu alanlarda ki başarımızla kendimizden söz ettirmekteyiz. Birçok referansa sahibiz ve bu referanslar doğrultusunda çalışabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Birçok veri kullanan ve data yedekleme gereği duyan firma yer almaktadır. Her ne kadar yedekleme yaptırılacak cihazlar alınsa da kimi zaman bu cihazlarda da sorunlar baş göstermektedir. O firmalarda da veri kaybı söz konusu olmaktadır. Raw disk kurtarma, raw hdd veri kurtarma da bu şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Disk kurtarma işlemleri sayesinde tüm yedekleriniz yüksek oranda başarı ile size geri kazandırılabilmektedirler. Virüslü harddiskten veri kurtarma çalışmaları en çok karşılaştığımız virüs sorunsalının bize getirisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Yaşanan sorunlardan asgari ölçüde etkilenmek elinizdedir. Bize tek bir telefonunuz ile yaşananlar bir kabus olmaktan çıkar ve emekleriniz, hatıra olarak sakladığınız tüm kişisel verilerinize yeniden kavuşabilirsiniz. Virüsler her teknolojik alanda karşımıza çıkmaktadırlar. Bu nedenle virüslerden etkilenmemek pek mümkün olmamaktadır. Ancak virüsler sebebiyle kaybolan veriler çok yüksek oranda bir başarı ile tamamen geri kazanılabilmektedir. Ayrıca başımıza gelen yangın gibi felaketlerde de bu yöntem yüksek ölçüde fayda sağlayabilmektedir. Yanmış harddiskten veri kurtarma sayesinde bu durumda kaybedilen veriler de yüksek oranda geri kazanılabilmektedir. Bu şekilde en zorlu durumlarda bile verilerinizi kurtarma şansına sahip olabilmektesiniz. Hard disk veri kurtarma konusunda uzman ekibimiz, mühendislerimiz clean room ortamında disklerinizi açmakta ve toz zerreciklerinden uzak tuttuğu disklerin zarar görmesini önlemektedir. Sunucu veri kurtarma konusunda da en kaliteli hizmeti sizlere sunmakta tüm bilgi, görüntü, video ve dokümanlarınızın geri kazanımında en yüksek başarıyı elde etmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışımız ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile sizler için çalışmaktayız. Sunucularınızı güvenilir ellere teslim edebilir; yaşanan sorunları en aza indirebilirsiniz. Cryptolocker virüsü tam bir baş belasıdır. Bilgisayarınızda ki dosyalara bir şifre koyar ve bu şifreyi kırabilmek için ciddi bir para talep eder. Dosyalarınızı kurtarmanız neredeyse mümkün değildir. Tüm dosyaları etkiler ve hiçbir şekilde açamaz hale gelirsiniz. İşte bu durumlarda yapacağınız tek şey bizlerle irtibata geçmek ve bu herkesin kabusu olan virüsten dosyalarınızı kurtarmamız için bilgisayarınızı bizlere getirmektir. Çözülebilir olan bu problemden sizleri kurtaracak dosyalarınızı kullanılabilir hale getirebilecek; Cryptolocker Dosya Kurtarma işlemini de gerçekleştirmiş olacağız. Teknoloji nimetleri ile birlikte sorunları ile de bizi zor durumda bırakmaktadır. Bu sorunların çözümü ise yılların tecrübesi ile bizlerde yer almaktadır. Wanna cry fidye virüsü olarak bilinmekte ve yine bilgisayar kullanıcılarına zor anlar yaşatmaktadır. 99 ülkede en az 75.000 bilgisayarı etkilediği bilinen bu virüsten kurtulmak için yine para ödemek zorunda olduğunuzu belirten bilgilendirme virüs tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu tür durumlarda asla ödeme yapmamalısınız. Zaten ödeme yaptığınızda da sizi virüsten kurtaracağını garanti eden bir durum bulunmamaktadır. WannaCry Veri Kurtarma bizim tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir. Bu sebeple bizlere başvuruda bulunarak; destek talep etmeniz mümkündür. Bilgisayarınız bu virüsten yapılabilecek en iyi şekilde temizlenecektir.

Nas depolama sistemi ağa bağlı birden fazla bilgisayara ait bilgileri depolamaktadır. Bu depolama ünitesinde meydana gelecek herhangi bir arızada ya da virüs sorununda birden çok bilgisayar olumsuz olarak etkilenecek veri kayıpları yaşanacaktır. Bu durumdan kurtulmak için profesyonel yardım almakta yarar bulunmaktadır. Bilgilerinizi kurtarmak ve geri kazanmak için özel geliştirilmiş teknolojilerle donatılmış laboratuvarlardan yararlanılmaktadır. Bu şekilde en üst seviyede başarılar elde edilmektedir. Türkiye’nin en çok tercih edilen; en güvenilir veri kurtarma şirketi olarak bizler her türlü sistemde başarılı olabilmekte ve sizlere hizmet edebilmekteyiz. Güvenilir hizmet anlayışını esas alan bizler en iyisi için daima gelişme göstermekteyiz. Mühendislerimiz de sertifika programlarına katılarak eğitim derecelerini her geçen gün arttırmakta ve en iyisi olabilmek için gerekenleri yerine getirebilmektedirler.

Siz de bizlere olan güveniniz sayesinde bilgisayar depolama aygıtlarında yaşanan tüm kalıcı gibi görünen endişe verici sorunlardan en yüksek ölçüde kurtulabilmektesiniz. NAS Veri Kurtarma yine ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Size ait olan tüm dataları ciddi bir başarı oranı ile geri kazanabilir hale gelmekteyiz. Kurtarma yazılımları arasında en iyilerden biri olan seagate harddisk kurtarma ile emeğiniz boşa gitmiyor. Gerek kişisel bilgisayarınız gerekse iş bilgisayarınızda yer alan verilerinizi bu program sayesinde daha hızlı bir şekilde tekrar kullanılabilecek hale getirebilme şansına sahip olabiliyoruz. Depolama cihazı ne olursa olsun herhangi bir fiziksel hasarda içerisinde yer alan bilgileri deforme olmadan tekrar kullanılabilir hale getirebilen mucize yöntemler sayesinde sizler için en iyisini yapıyoruz. Silinen, biçimlendirilen dosyaları geri getirebiliyoruz. ATA Veri Kurtarma, SSD Solid State Disk Veri Kurtarma yöntemleri ile de kaybedilen verilerin tamamına yakınını sizin için tekrar görülebilir hale getiriyoruz. Bilişim sektöründe en çok başımıza gelen bu veri kaydetme ve muhafaza etme sorunlarına karşı sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Dünyanın neresine giderseniz gidin karşınıza çıkacak olan Raid Veri Kurtarma uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Sizde tüm bu yöntem ve teknolojilerden birini seçebilir uzman yardımı alarak yaşadığınız stresten tamamen kurtulabilirsiniz. Teknolojinin tüm güzelliklerini hissedebilmek; kendinizi güvende hissedeceğiniz şekilde verilerinizi depolayabilmek, yedekleyebilmek için varsaydığınız yöntemleri çekinmeden kullanmaya devam edebilirsiniz. Biz işimizi profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle sizin verilerinizin güvenliğine özen göstermekteyiz. Tüm özel bilgi, belge, fotoğraf ve videolarınız özenle kurtarılmakta ve asla yedeklenmemektedir. Dürüst ahlak anlayışımız ile yıllardır müşterilerimizin gönlünü kazanan firmamız sizler içinde daima en iyisini planlamaktadır.

Son derece ekonomik fiyatlara verileriniz kurtarılmakta, yedeklenmektedir. Talepleriniz doğrultusunda veri silme işlemi de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Sizler dilediğinizde tüm verilerinizden eksiksiz kurtulabilir; arkanızda iz bırakmadan karda yürüyebilirsiniz. Depolama alanları, harici ve dahili belleklerde meydana gelen sorunlar gözünüzde büyümesin. Bizi arayın ve en düşük rakamlara en kaliteli hizmeti alabilecek olmanın keyfini çıkartın. Hızlı ve kaliteli hizmetin adresi olarak bizler sizler için daima en iyisini talep etmekte ve memnuniyetinizi sağlamak için çabalamaktayız. Bu sebeple bizlere güvenebilir; işimiz ile ilgili olarak referanslarımızdan birinci ağızdan bilgi alabilirsiniz. Hem fiyatta uygunluk hem de kalitede yükseklik arıyorsanız burası tam size göre.

Bizi arayın ekspertiz talep edim ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi sahibi olun. Aynı zamanda sorununuzu nasıl çözebileceğimiz konusunda bizden yardım almaz. Verileriniz kayboldu diye strese girmeyin. Hemen görüşelim ve durumu tespit edelim. Yapılması gereken işlemleri belirleyelim; sizleri de bilgilendirelim. Böylece en az zararla ya da sıfır zararla tüm datalarınızı geri kazanın.

Hemen harekete geçin. Sitemize tıklayın. Talep formunu doldurun ya da telefon ile hemen ulaşın. Müşteri hizmetlerimiz ile anında iletişim kurun. Siz neredeyseniz biz oradayız. Sizler için daima en iyiyi başarmak için çalışmakta ve kendimizi gelişen teknolojiler ile doğru orantılı olarak geliştirmekteyiz. Bu sebeple Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin en uzak noktasında bile etkili çözümler sunabilmekteyiz. Bizi arayın ve veri kurtarma, veri yedekleme, veri silme gibi konular hakkında bilgi sahibi olun. Paniklemeyin, arkanıza yaslanın ve profesyoneller tarafından sunulan bu hizmetten siz de hemen faydalanmaya başlayın. Laboratuvarlarımız ve çabalarımız sayesinde sizlerde artık çok mutlu olun ve size ait olan tüm verileri yeniden kazanın.

Veri Kurtarma Analiz ve Fiyat Talep Formu