Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız masaüstü bilgisayarınızda zaman zaman elektrik kesilmeleri, virüs sorunu, donanımsal ve yazılımsal sorunların neden olduğu arızalar meydana gelebilmektedir. Bu tür arızalarda uzman teknik servis elemanlarımız bilgilerinizin yedeklenmesini öncelik alarak sorununuzu en kısa sürelerde yerinde veya teknik servisimizde çözebilmektedir. Yaşamış olduğunuz sorunlar için bizimle iletişim kurabilir, iş yerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgisayar Performansını Arttıran Yükseltmeler

MasaüstüPc {Desktop} Bilgisayarınız eskisine göre çok daha yavaşsa, bu sorun sadece donanımdan kaynaklı olmayabilir. Kullandığınız Windows sürümü yeni çıktıysa yavaş olabilir, yazılımlarınızın son sürümlerinde hatalar bulunabilir, oynamaya çalıştığınız oyunun performans sorunları henüz giderilmemiş olabilir, ekran kartı sürücüleri doğru yüklenmemiş olabilir. Dolayısıyla yeni bir donanıma herhangi bir masraf yapmadan önce sorununuzu araştırarak nerelerde performans sıkıntıları yaşadığının doğru bir şekilde tespit edilmesi gerekli olabilir. Bu tip hizmetlerde servisimizden destek alabilirsiniz.

1-Bilgisayar Kurulum ve Yükseltmeleri.
2-Antivirüs Kötü Amaçlı Yazılım Kaldırma.
3-Donanım ve Yazılım Tanımlama.
4-Uzaktan Pc Onarımı,Yazıcı Kurulumu.
5-Yeni Sistem Toplaması ve Kurulum.

Bilgisayar kullanıcılarının sıklıkla yaşadıkları sorunlardan en büyüğü tabi ki bilgisayarların aradan geçen yıllarda zamana yenik düşmeleri ve ihtiyaç duyulan performansı sağlamakta zorlanmaları. Peki bilgisayarlarımızın performansını arttırmak için hangi donanımları yükseltmek lazım ? Komple yeni bir bilgisayara mı geçmeli ? Sadece bir kaç parça alsak yeterli mi ? gibi sorularınız varsa, bunları sizin için yanıtlamaya ve en çok performans arttıran donanım yükseltmelerini servisimizde sizlerle birlikte değerlendirmek isteriz.

Pc Destek Her gün daha fazla donanım talep eden yazılımlar ve oyunlar piyasaya sürülüyor. Dolayısıyla yıllardır aynı programları kullanıyorum, programlarım değişmedi ancak bilgisayarım yavaşladı diyorsanız bilgisayarınızın yeni program versiyonları için yetersiz kalmaya başladığını söylemek mümkün. Uzaktan bilgisayar teknik destek servisimiz, bilgisayar sorunlarının çoğunu hızlı ve kolay bir şekilde çözebilmektedir. Servis yoğunlumuza göre randevu saatinin planlanmasının ardından teknisyenlerimiz bilgisayarınız ile bağlantı sağladıktan sonra, gerekli düzeltme işlemlerini tamamlamaktadır. İdeal ve hızlı bir çözüm sağladığımız bu yöntemimizle, çalışmalarınızı uzun süreli bir kesintiye uğratmadan hızlı ve etkili bir şekilde onarım işlemini sağlayabiliriz.

Sunduğumuz Hizmetler Şunları İçerir ;

İşletim sistemi sorunları, yazılımsal hataların tespiti,
Anakartonarımı, yeni anakartmontajı, donanım,
Ekran kartı onarımı, Bga chipset değişimi ve tamiri,
Ram Değişimi/Yükseltme, slot onarımı, bellek sorunu,
Hard Disk değişimi, ssd montaj ve Windows kurulum,
Menteşe, cd-dvd yuvası veya alt/üst kapak değişimi,
Bilgisayar, hard disk veya USB bellekveri kurtarma,
Laptop veya masaüstü PC kasa değişimi, tamiri,
Notebook veya masaüstü USB port onarımları,
✓ İş yerinizde veya evinizdeki yazıcı kurulumları,

Laptop Tamiri

Laptop Bilgisayar Onarım Servisi

Dizüstü bilgisayarlar kullanıma bağlı olarak hassas cihazlar olmaları sebebiyle arızaların fazla görüldüğü cihazlardır. Özellikle, ekran arızaları, çalışmama arızaları, çalışırken kapanma sorunu, şarj olmama sorunu gibi genel başlıklar altında pek çok arıza Laptop’ larda görülmektedir. Laptop’ larda ayrıca periyodik bakım, fan temizliği, yazılım yükleme, virüs sorunları gibi çeşitli notebook servis işlemlerini kapsamaktadır.

Pc Garanti süresi sonrası veya garanti dışında kalmış tüm dizüstü (notebook) laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, inverter tamiri, menteşe tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri ve bga reworking dahil olmak üzere laptoptamiri hizmeti vermekteyiz. Laptop Tamiri, ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, Türkiye’nin her noktasındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Laptop Teknik Servis ve Tamir ;

Notebook {Laptop} Teknik servisimizde her marka ve model cihazlar için garantilitamir, bakım, servis, onarım ve destek hizmetleri verilmektedir. Ücretsiz Laptoparıza tespiti firmamız tarafından yapılarak müşterilerimizden onay alındıktan sonra onarımlara geçilmektedir. Laptop tamiri hizmetimiz şunları içerir ;

1-Laptopanakarttamiri, değişimi ve onarımı.
2-Notebooklcdekran tamiri, değişimi.
3-Laptopekrankartı tamiri, bga değişimi.
4-Notebookyazılımyükleme ve güncelleme.

Laptop Ekran Kartı Tamiri

Bilgisayarınızı Teslim Edeceğiniz Yer Önemlidir !

Asıl soru bu aslında, bizler 26 yıllık bir tecrübeye ve uzman kadrodan oluşan bir yapıyla hizmetlerimizi sunmaktayız. Sadece son kullanıcılara değil kurumsal firmalara da teknikdestek vermekteyiz. Firmamızda kullanılan ürünler orijinal ürünlerdir ve yapılan tüm işlemler kayıt altında tutulduğundan her müşterimizi çok iyi tanırız. Uygunfiyatlar, kaliteliişçilik, hızlıteknikservishizmeti, tecrübeli bir kadro ve kurumsal bir yapı olmamız size güven telkin edeceğini biliyoruz.

Bilgisayarınız garanti sonrası veya her hangi bir şekilde garanti dışı kalmış arızalı cihazınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz servis merkezimizde, Dell, Hp, Acer, Apple, Lenovo, Msi, Toshiba, Asus, Sony, Samsung gibi dünya markalarıbilgisayarlar için tamir, bakım, onarım, destek, upgrade ve yedekparça temini konusunda, sıradan servislere göre daha ekonomik, daha hızlı, garantili ve profesyonel bir onarım hizmeti sunmaktayız.

Servisimiz öncelikli olarak, notebooktamiri, notebookyedekparça satışı, bilgisayarların tamiri ve bakımı alanlarında çalışmaktadır. Teknik servisimizde garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka model laptop cihazlarının onarımları bileşen seviyesine kadar (Bga reworking dahil olmak üzere) yapılabilmektedir.