SEO Uyumlu Makale

SEO uyumlu içerik, bir web sitesinin Google sıralamalarını etkileyen baş faktörlerden bir tanesidir. Adept Ajans olarak, birçok farklı alanda uzman yazar kadromuz ile SEO uyumlu makale satın al kararı veren müşterilerimizin, tüm içerik taleplerine kapsamlı çözümler sunuyoruz.

 

SEO Uyumlu Makale Nedir?

SEO uyumlu içeriğin ne olduğuna geçmeden önce SEO’dan bahsetmemiz gerekir. SEO (Search Engine Optimization – Arama Motoru Optimizasyonu); internet kullanıcılarının arama motorlarında yaptıkları arama sonuçlarının ilk sıralarda listelenmesi amaçlayan çalışmaların genel adıdır. SEO’nun amacı; website içeriklerinin Google’da üst sıralarda çıkmasını sağlamaktır.

SEO uyumlu makale; belli anahtar kelimelerin kullanıldığı, bilgi içeren, fayda sunan ve kreatif website içerikleridir. SEO uyumlu içeriğin amacı, websitesinde yer alan bir yazının arama sonuçlarında en üst sırada listelenmesidir.

 

SEO Uyumlu Makale Fiyatları

SEO Uyumlu Makale Fiyatları Kelime Sayısına göre değişmektedir. Ama Google Standartlarında En etkili kelime sayısı 250-350 arası olmaktadır. Aşağıda SEO Uyumlu Makale Fiyatları için tablodan görebilirsiniz.