Burak Bilişim Bilgisayar ve Laptop Tamir Hizmeti

Bilgisayar – Laptop Tamiri Nerede ve Nasıl Yapılır?

Çok para harcayarak sahip olduğumuz bilgisayarların, zamanı geldiğinde bakımını yaptırmayıp, formatattırmadığımız taktirde, çok ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz. Bunun önüne geçmek için de öncelikle yazılımlar dışında bilgisayar parçalarının en büyük üç düşmanının olduğunu bilmeliyiz. Bunlar elektrik voltaj düzensizliği, sarsıntı-darbe ve tozlanmalar. Bu üç düşmandan birinin neden olduğu sorunla karşılaşmanız halinde masaüstü, dizüstü, notebook veya laptop bilgisayarınızı derhal emin ellere teslim etmeniz gerekiyor.

bilgisayar tamir

Peki bilgisayarınızın bakıma ihtiyacı olduğunu nasıl anlarsınız. Bilgisayar fanı hiç durmadan çalışmaya başladıysa, bilgisayar düzensiz açılıp kapanıyorsa ya da bilgisayar çok yavaş çalışıyorsa, bakım zamanı gelmiş demektir. Mersin merkezli BurakBilişim olarak bilgisayarbakım ve formathizmeti ile müşterilerimize hızlı, güvenilir ve garantili iş yapıyoruz. Bilgisayarların bakımı kapsamında; Masaüstübilgisayardakasa, kasa içindeki diğer parçalar sökülüyor, kasa içindeki fanların tozları temizleniyor, ses yapan fan değiştiriliyor, anakarta bağlı elektronik kartlar sökülerek soket uçları temizleniyor. Bilgisayarınızın teknik bakımı kadar yazılımsal bakımı da özenle yapılıyor. Yazılımbakım sırasında eksik olan sistem dosyaları, virüs programı yükleniyor, virüs taraması yapılıyor. Bilgisayarınıza format atılırken de öncelikle başlangıç disketi oluşturuyor, bütün bilgi ve datalarınız geçici bir diske yükleniyor. Format atma işlemi bittikten sonra ise bilgi ve datalarınız bilgisayarınıza geri yükleniyor.

Bilgisayar Bakım Onarım için Yerinde Teknik servisimiz vardır.

Teknik servisteki uzman personelimiz sizlere çözümü kısa sürede sunacaklardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tedarik edilip ücretsiz kurulur. İşletim sistemleri, Office, Autocad, photoshop, Virüs programları vb. binlercesi…

Bilgisayar teknik servisi ve danışmanlık hizmetleri

Firmamız hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve Laptop teknik servis hizmeti vermektedir. Teknikservis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Burak Bilişim teknik servisinde en kısa sürede yapılmaktadır.

Bu konuda bizimle iletişime geçin