Bilgisayar Format nedir nasıl yapılır?

Masaüstübilgisayar, laptopbilgisayar, dizüstübilgisayar ya da notebookbilgisayar sahibiyseniz Ve bilgisayarınız artık eskisi gibi verimli çalışmıyor, mavi ekranla donup kalıyorsa. Bilgisayarınız açılmayacak duruma geldiyse ve bilgisayarın tüm sistem dosyalarına zarar geldiyse artık format zamanı gelmiş demektir.

bilgisayar format

Tıpkı format atmak gibi bilgisayarınbakımı da teknikservislere yaptırılmalıdır. Bilgisayarabakımyaptırmak demek diskinize bakımyaptırmak demektir. Çünkü windows tan ne kadar kırık dosya, işe yaramaz bilgi silerseniz disk o kadar rahatlar. Mersin’de faaliyet gösteren BurakBilişim olarak bilgisayarbakım ve formathizmetini özenle yerine getiriyoruz.

İşletimsistemikurulumu ve güncellenmesi, mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri, donanım güncellemesi, bilgilerin otomatik CD, DVD, USB ve harddisk gibi kaynaklara yedeklenmesi ayarı, virüstaraması ve programgüncellemeleri, upgrade işlemleri, networkkurulumu, tanımlama ve kaynakların paylaşımı kurulumu ve desteği, BurakBilişim ‘in bu alandaki hizmetlerinden sadece birkaçı. Yıllardır birlikte çalıştığımız tecrübeli ve uzman teknisyenlerimiz, isterseniz evinizde ve işyerinizde, dilerseniz modern teknik servisimizde, bakım ve format konusunda ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri size sunmaya hazır.

bilgisayar format

Teknik servisteki uzman personelimiz sizlere çözümü kısa sürede sunacaklardır. Kullanıcı tarafından istenilen bütün programlar lisanslı tedarik edilip ücretsiz kurulur. İşletimsistemleri, Office, Autocad, photoshop, Virüs programları vb. binlercesi…

Burak Bilişim’ in vermiş olduğu başlıca hizmetler :

İşletim sistemi kurulumu (Format)
Virüstemizleme
Datakurtarma (Fiziksel zarar görmeyen Harddisk)
Modem kurulumu
Network () kurulumu
Mailkurulumu
Yazıcıkurulumu
Bilgisayarkasasıtemizliği
Notebookfantemizliği
Notebookfandeğişimi
Arızatespiti
Diğerbilgisayarsorunları

Bu konuda bizimle iletişime geçin