Bilgisayar Servis Bakım Anlaşması

Aylık ya da yıllık anlaşma seçenekleri ile bilgisayar bakım anlaşması yaparak devamlı danışmanlık hizmeti alabileceğiniz bir çözüm ortağınız olabilir. Bilgisayar bakım anlaşması hizmeti ile aylık ya da yıllık yapılan anlaşmaya bağlı kalarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Yaşanan bilgisayarkaynaklı sorunlarda veri veya vakit kaybı yaşamadan problemlerinizi en güvenli şekilde çözüyoruz. BurakBilişim olarak yaşanabilecek her türlü kritik veri kaybı riskini ortadan kaldırmayı amaçladığımızdan erken müdahale ile veri kaybını sıfıra indiriyoruz.

bilgisayar bakım anlaşması

Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması Nedir?

Bakımanlaşması standart bir hizmet olup içeriği işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişmektedir. Kurumsalbakımanlaşması yapıldıktan sonra BurakBilişim personeli sözleşme özelinde belirtilen gün ve saatte firmanıza gelerek bilgisayarınızın rutin bakım hizmetlerini yapar. Rutin bakım hizmetleri; yedeklerin alınması, programların güncellenmesi, bilgisayar tozlarının temizlenmesi, kullanıcı sorunlarının canlı bir şekilde giderilmesi, lisanssız yazılımların kaldırılması ve virüs kontrollerinin yapılması gibi işlemleri kapsamaktadır.

Rutin bakım haricinde kaynaklanan sorunlarla ilgili Burak Bilişim, 7/24 müşterilerine destek vermeye devam eder. Sözleşme kapsamında bu destek sınırsızdır ve bilgisayarbakım anlaşmasında belirtilenin dışında ekstra bir fatura çıkmamaktadır.

Bilgisayar arızaları yaşanması durumunda müşterilerimiz bizden mesai saatlerinde (Hafta içi 09 : 00 – 18:00, Cumartesi günleri : 09: 00 – 14:00 ) hizmet alabilirler. Problem BurakBilişim personeliyle paylaşıldıktan sonra ekibimiz sorun ile ilgili telefonda hızlıca teknikdestek hizmeti vermektedir. Problemin telefon ile çözülememesi gibi durumlarda ise uzak bağlantı desteği sağlanmaktadır. Uzakbağlantı desteğiyle de problemin çözülememesi durumunda, BurakBilişim’den bir personel, problemin olduğu firmaya gün içerisinde giderek sorunu yerinde çözmektedir. İşlem sonrasında herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

KurumsalBakımAnlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler halinde yapılmaktadır.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

KurumsalBakımAnlaşmalı müşterilerimiz öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerinden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir. Ardından müşteri ile takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda firmanın büyüklüğüne göre 1-10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir. Buna göre eksikler belirlenir, yedekler alınır ve ilk bakım yapılır. Firmanın teknik yapısı, eksikler ve geliştirmeler hakkında bir rapor hazırlanarak şirket yönetimine sunulur. Bu tarihten itibaren yaşanacak her sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

Başta Mersin olmak üzere müşteriden gelen talebin ölçeğine göre çevre il ve ilçelerdeki kurumlarla da bilgisayar bakım anlaşması yapılmaktadır.

Bilgisayar bakım sözleşmesi hakkında bilgi almak isterseniz bizlere web sitemiz üzerinde ki form üzerinden ulaşabileceğiniz gibi bilgi@burak-bilisim.com adresine de mail atarak iletişim kurabilirsiniz.